O Nas

SELF Centrum Psychoterapii

Centrum Psychoterapii SELF Batugowska tworzą ludzie, dla których ciekawość drugiego człowieka, chęć zrozumienia i towarzyszenia mu w drodze do zmiany jest ogromną wartością. Zdajemy sobie sprawę, jakim zaufaniem nas obdarzacie, powierzając w nasze ręce własne trudności lub zdrowie Waszych bliskich.

W swojej pracy przyjmujemy, iż każdy człowiek jest niepowtarzalny, dlatego oferujemy Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną oraz szeroką ofertę terapeutyczną. Zespół tworzy ponad 20 psychoterapeutów specjalizujących się w różnych modalnościach, psychologowie oraz psychodietetyk kliniczna.

Współpracujemy również z doświadczonymi lekarzami psychiatrii, adwokatem, mediatorem oraz innymi zaprzyjaźnionymi ośrodkami pomocy psychologicznej. Gabinety mieszczą się w czterech lokalizacjach: w Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Gliwicach oraz Olkuszu.

Prywatnie jesteśmy zupełnie różni, mamy inne zainteresowania, talenty, terapeutycznie mówimy innym językiem. Jednak to, co nas łączy to wspólna wizja i troska o dobrostan psychiczny naszych Klientów, radość ze spotkania z Wami i wzajemna sympatia.

Poznaj nasz zespół SELF
Psycholog Katowice
Psycholog Katowice

Opinie o nas

Staramy się zawsze pomóc Tobie najlepiej. Nic bardziej nas nie cieszy jak pozytywna opinia naszych odwiedzających.

Skontaktuj się z nami >> +48 786 188 803
-->