Zespół SELF

Nasz zespół

Zachęcamy do poznania specjalistów przyjmujących w naszych gabinetach. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści w różnych dziedzinach psychoterapii, dzięki czemu możemy oferować szeroki zakres pomocy: w psychoterapii indywidualnej, jak i w psychoterapii rodzin, par oraz małżeństw.

21

specjalistów

5

specjalizacji

4

oddziały

Centrum Psychoterapii SELF - Batugowska | Psycholog i psychoterapeuta

Poznaj naszych Specjalistów psychoterapii

Filie - SELF Centrum Psychoterapii

Oddział w Dąbrowie Górniczej

Filie - SELF Centrum Psychoterapii

Oddział w Gliwicach

Filie - SELF Centrum Psychoterapii

Oddział w Katowicach

Filie - SELF Centrum Psychoterapii

Oddział w Olkuszu

Zespół SELF

Aleksandra Krzywańska

Aleksandra Krzywańska
Manager ds. organizacyjnych
Masz pytania? Napisz do mnie!

Z wykształcenia jestem pedagogiem, hipoterapeutką oraz studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS. Fascynuję się psychodietetyką i świadomym podejściem do odżywiania, z czym wiążę swoją przyszłość zawodową. Chciałabym, aby każdy z nas posiadał zdrową, pełną miłości relację z jedzeniem. Hipoterapeutką zostałam nie bez przyczyny – prywatnie jestem absolutną miłośniczką wszystkich zwierząt.

 

W Centrum Psychoterapii Self Batugowska jestem odpowiedzialna za pierwszy kontakt z klientem. Podczas umawiania spotkania pomagam w doborze odpowiedniego terapeuty, dokonuję rezerwacji terminu oraz odpowiadam na wszelkie pojawiające się pytania i wątpliwości.

 

Dbam także o organizację pracy zespołu oraz pozytywny wizerunek placówki.

Zespół SELF

Joanna Weiner-Żukowska

Joanna Weiner-Żukowska
Dietetyk kliniczny / Psychodietetyk

Specjalizacja:

Dietoterapia osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci
Umów się! +48 530 989 828

Joanna Weiner-Żukowska – ZnanyLekarz.pl

Jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Tytuł magistra zdobyłam na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego, a dyplom psychodietetyka na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2010 roku pracując jako dietetyk i specjalista ds. żywienia w poradniach dietetycznych i klinikach na terenie Śląska i Małopolski.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

 

W ramach praktyki we współpracach z Pacjentami szukam kompromisu pomiędzy zasadami EBN (evidence based nutrition), a trybem życia, możliwościami i przyzwyczajeniami Pacjentów.

 

Szczególnie ważne jest dla mnie holistyczne spojrzenie na Klienta, pamiętając, że wiele chorób i dysfunkcji naszego organizmu ma podłoże psychosomatyczne. Podejmując współpracę z Klientem pamiętam, iż czasami większą uwagę warto poświęcić dolegliwościom ciała, a czasem na psychice.

Skontaktuj się z nami >> +48 786 188 803
-->