Gliwice

Paulina Gromelska

Paulina Gromelska
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Młodzież i osoby dorosłe
Umów się! +48 786 188 803

Paulina Gromelska – ZnanyLekarz.pl

Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w placówce oświatowej, w Dziennych Oddziałach Psychiatrycznych w Gliwicach i Rudzie Śląskiej. Aktualnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży.

 

W mojej pracy zależy mi przede wszystkim na zaufaniu, szczerości i zaangażowaniu. Staram się być towarzyszem w drodze do rozwoju.

 

Stale podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach.

 

„Rzeczywistość to nie to co nas otacza, lecz to co sami budujemy.” – I.D. Yalom

Zespół SELF

Mariola Wójcik

Mariola Wójcik
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych
Umów się! +48 786 188 803

Mariola Wójcik – ZnanyLekarz.pl

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz aktualnie uczę się w szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy oraz w prywatnym gabinecie prowadząc indywidualne sesje. Angażuję się również w pomoc psychologiczną dla osób uciekających przed wojną na Ukrainie.

 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz dziećmi od 12 roku życia.

 

Podczas kontaktu z drugą osobą kieruję się przede wszystkim empatią oraz szczerą ciekawością i chęcią poznania. Pragnę by budowana relacja terapeutyczna, opierała się na szczerości i wzajemnym zaufaniu. W swojej pracy staram ciągle się rozwijać i poznawać nowe punkty widzenia, stąd moje zainteresowanie terapią akceptacji i zaangażowania (ACT) w ramach tzw. III fali behawioralnej.

Zespół SELF

Anna Lenek

Anna Lenek
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży i osób dorosłych
Konsultacje psychologiczne dla rodziców i dzieci w wieku szkolnym
Umów się! +48 786 188 803

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Śląskim, swoją wiedzę poszerzyłam również o umiejętności pedagogiczne. Ukończyłam całościowe szkolenie w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz całościowe szkolenia w Polskim Instytucie Ericksonowskim z zakresu psychoterapii małżeństw i par oraz psychoterapii rodzin. Odbyłam także dwa cykle szkoleń z zakresu interwencji kryzysowej prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Grupy Interwencji Psychologicznej i Szkoleń ARCAN w Bielsku Białej. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i kursach z zakresu: radzenia sobie ze stresem, długofalowych następstw stresu w tym stresu traumatycznego; psychologicznych metod odreagowania stresu; uzależnień; pracy terapeutycznej z osobami leczącymi niepłodność; pomocy psychologicznej w sytuacji utraty i żałoby; pracy z ofiarami i sprawcami przemocy; psychoterapii zaburzeń depresyjnych oraz zaburzeń lękowych; diagnozy klinicznej; wizji osobistego rozwoju i wprowadzania jej w życie; problematyki HIV/ AIDS; rozpoznawania problemów grupowych, a także innych szkoleniach, konferencjach oraz kursach z zakresu psychologii i psychoterapii.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradniach prowadząc konsultacje psychologiczne i psychoterapię oraz pracując w wojsku (od 2001r.), a także prowadząc szkolenia między innymi dla nauczycieli zawodu, OSP oraz firm.

 

W Centrum Psychoterapii Self Batugowska udzielam konsultacji psychologicznych i prowadzę psychoterapię w nurcie integratywnym. Pracuję z parami, dorosłymi, młodzieżą. Udzielam także konsultacji psychologicznych rodzicom i dzieciom w wieku szkolnym (czasami pomoc psychologiczna dziecku i rodzicowi to za mało. Wskazana jest wtedy psychoterapia całej rodziny).

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.​

Zespół SELF

Katarzyna Marcinkiewicz

Katarzyna Marcinkiewicz
Pedagog / Psychoterapeuta / Socjoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych
Psychoterapia par
Konsultacje psychoedukacyjne dla rodziców
Umów się! +48 786 188 803

Katarzyna Marcinkiewicz – ZnanyLekarz.pl

Jestem pedagożką, socjoterapeutką oraz psychoterapeutką, absolwentką Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie . Aktualnie w trakcie całościowego szkolenia w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Praca z drugim człowiekiem to moja największa pasja i przywilej. Szczególną uwagę skupiam przede wszystkim na relacji terapeutycznej i poczuciu bezpieczeństwa moich pacjentów. Towarzyszę im w drodze do uwolnienia potencjału, wspieram w mierzeniu się z tym, co trudne i bolesne, pomagam dokonać zmiany w postrzeganiu samego siebie, a co za tym idzie otaczającego świata.

 

Zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych, psychoterapią par w paradygmacie psychodynamicznym, konsultacjami indywidualnymi oraz konsultacjami psychoedukacyjnymi dla rodziców i opiekunów.

 

Przebieg mojej pracy podlega regularnej superwizji.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując m.in. w Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej dla Dziewcząt w Krakowie, gdzie udzielałam wsparcia wychowankom w sytuacjach kryzysowych oraz prowadziłam grupę socjoterapeutyczną. Szczególnie bliski memu sercu jest katowicki Dom Dziecka, gdzie towarzyszyłam podopiecznym w dorastaniu do samodzielnego życia. Współpracowałam także z Centrum Pracy w Zabrzu, gdzie współtworzyłam projekt ,,Droga do zatrudnienia” i prowadziłam psychoterapię indywidualną uczestników. Od 2013 roku współpracuję z Zespołem Szkół ETE w Gliwicach, gdzie jestem pedagożką szkolną i prowadzę indywidualne zajęcia wspierająco-psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty socjoterapeutyczne.

Zespół SELF

Katarzyna Bluszcz

Katarzyna Bluszcz
Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży oraz osób dorosłych
Umów się! +48 786 188 803

Katarzyna Bluszcz – ZnanyLekarz.pl

Jestem psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji w Katedrze Psychoterapii UJ CM. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

W pracy terapeutycznej bliskie jest mi podejście psychodynamiczne i systemowe. Najważniejsze jest dla mnie nawiązanie relacji terapeutycznej opartej na autentyczności, empatii i zrozumieniu.

 

Zajmuję się prowadzeniem terapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Opinie o nas

Skontaktuj się z nami >> +48 786 188 803