Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym (certyfikat numer 621) oraz absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Certyfikat psychoterapeuty uzyskałam realizując czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych, Oddziale psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz ośrodkach terapeutycznych i oświatowych. W trosce o jakość mojej pracy poddaję się regularnej superwizji oraz z dużą ciekawością poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach różnych szkół terapeutycznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
W ramach mojego gabinetu psychoterapii Self oferuję psychoterapię dla osób dorosłych. W pracy terapeutycznej szczególnie bliska jest mi psychoterapia poznawczo-behawioralna, jednak staram się dobierać sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Od kilku lat z dużym zaciekawieniem wzbogacam swój warsztat terapeutyczny uczestnicząc w szkoleniach o modalności ericksonowskiej.
Szczególną uwagę poświęcam budowaniu relacji terapeutycznej opartej na wzajemnym zaufaniu, szacunku i wspólnym realizowaniu ustalonych celów. Bycie częścią zespółu Centrum Psychoterapii SELF Batugowska, daje mi możliwość poszerzania rozumienia klienta o perspektywę płynącą z innych modalności. Wierzę, że dobrze ukształtowana relacja daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa oraz chęć zaangażowania się w swój proces psychoterapeutyczny.
Jestem socjologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. W trosce o jakość, swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.
Uzyskałam dyplom psychoterapeuty w Krakowskim Centrum Psychoterapii, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, terapią par, młodzieży i dzieci.
W mojej pracy psychoterapeutycznej szczególnie istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Decyzja o podjęciu psychoterapii świadczy o gotowości do wprowadzenia zmian w życiu, mających na celu poprawę funkcjonowania, poprawę jakości tworzonych relacji, zmianę tego, co nas ogranicza a służy naszemu rozwojowi.
Współpracuję także z Centrum Zdrowia Psychicznego. Jeśli zmagasz się z depresją, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi, natrętnymi myślami, niską samooceną, brakiem motywacji lub chęcią zrozumienia siebie i pokonania tego, co Cię ogranicza, zapraszam do kontaktu.
„Zrób krok a pojawi się droga”.
Dawno temu wybierając psychologię, jako kierunek studiów kierowałem się myślą , że chcę pomagać ludziom i robić to w najlepszy możliwy sposób. Gdyż uważam, że w każdym z nas niezależnie od problemu, z którym się aktualnie mierzy posiada zasoby i umiejętności, aby sobie z nim poradzić i zmienić jakość swojego życia.
Aby to osiągnąć szkoliłem się i nadal szkolę mając ciągle z tyłu głowy, myśl, która brzmi: „czego się jeszcze mogę nauczyć, dowiedzieć, aby być jeszcze bardziej skuteczny”.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłem Akredytowany Kurs Psychoterapii (w trakcie uzyskiwania certyfikatu PTP) w podejściu systemowo – ericksonowski. W dalszym ciągu podnoszę swoje klasyfikacje i kompetencje. Obecnie jestem uczestnikiem Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży „Bądź przy mnie”, przygotowującego do uzyskania tytułu psychologa klinicznego ze specjalizacją dzieci i młodzieży. Jestem również trenerem Treningu Zastępowania Agresji, mediatorem.
Posiadam liczne doświadczenie w pracy z klientem zarówno dorosłym, jak i młodzieżą, Pracuję również z parami i całymi rodzinami.
„Rozwój oznacza zmianę, a zmiana łączy się z ryzykiem, wkroczeniem, ze znanego w nieznane” ~ Paul Young.
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat numer 774). Ukończyłam 4 – letnie szkolenie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studia magisterskie, na kierunku psychologia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Posiadam również dyplom w zakresie Psychologii Transportu na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Doświadczenie zdobyłam podczas licznych wolontariatów i staży, m.in. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowie Górniczej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gliwicach, Centrum Psychiatrii w Katowicach. Przez okres 4 lat byłam głównym terapeutą prowadzącym terapię grupową dla osób z zaburzeniami afektywnymi (m. in. Choroba afektywna dwubiegunowa, depresja, zaburzenia depresyjno–lękowe, zaburzenia adaptacyjne) w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym. Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, gdzie zajmuję się diagnozą oraz terapią indywidualną.
W ramach gabinetu psychoterapii Self zajmuję się diagnozą oraz pomocą psychologiczną dla osób dorosłych oraz dzieci i nastolatków w ieku szkolnym.
W swojej pracy staram się być zaangażowana i otwarta na drugiego człowieka. Próbuję dostosować swój warsztat terapeutyczny do indywidualnych potrzeb klienta. Ze względu na doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia depresyjne oraz lękowe, dzieci z chorobą Zespołu Aspergera, zaburzenia zachowania, jak również zaburzenia emocjonalne.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego i doświadczonego superwizora – dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).
Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej – specjalność psychologia kliniczna. Ukończyłam również czteroletnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Centrum Poradnictwa Specjalistycznego, Metodyki i Strategii Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach oraz w świetlicach środowiskowych. Prowadziłam również szkolenia i treningi. Zajmuję się osobami, które potrzebują wsparcia przy wprowadzaniu zmian w życiu, bądź znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapią rodzinną oraz par.
W pracy terapeutycznej bazuję na założeniach podejścia systemowego, które szczególną uwagę poświęca relacjom i wzajemnym oddziaływaniom między członkami rodziny. Korzystam z teorii nurtu psychodynamicznego oraz behawioralno – poznawczego.
Chętnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Swój warsztat pracy poddaję superwizji. Najważniejsze dla mnie jest to, by spotkania terapeutyczne odbywały się z poszanowaniem wartości, w atmosferze zaufania oraz zrozumienia drugiego człowieka.
Jestem psychologiem, psychoterapeutką i trenerką szkoleń. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim, całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Zakład Terapii Rodzin przy Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz kurs trenerów szkoleń, prowadzony przez stowarzyszenie Meritum.
Moje przygotowanie zawodowe umożliwia mi pracę terapeutyczną w nurcie systemowym i psychodynamicznym oraz krótkoterminową pracę w formie konsultacji, które mogą stać się wstępem do innych form pomocy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich miejscach jak poradnia zdrowia psychicznego, Centrum Rehabilitacji Społecznej dla osób zaburzonych psychicznie oraz oddział psychiatrii i psychoterapii dzieci i młodzieży. Brałam również udział w licznych szkoleniach i stażach, obserwując i uczestnicząc w działaniach psychoterapii i pomocy psychologicznej, prowadzonej w różnych nurtach.
Pracuję głównie z osobami dorosłymi oraz starszymi nastolatkami. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par i rodzin – rozumianych bardzo szeroko. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Proces zdrowienia lub własnego rozwoju moich pacjentów rozumiem holistycznie, stąd też jestem otwarta na współpracę z innymi specjalistami.
Jestem psychologiem, pedagogiem i certyfikowanym psychoterapeutą. Ukończyłam 4 – letnie szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie uzyskując Eagt European Association for Gestalt Therapy nr 21-2997. Zajmuję się psychoterapią młodzieży i dorosłych.
Swoją pracę opieram na założeniach psychoterapii Gestalt. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach oraz w ośrodkach zdrowia psychicznego (poradnie, szpitale psychiatryczne). Moja praca poddawana jest regularnej superwizji w celu zapewnienia klientowi lepszej opieki podczas jego procesu.
Jestem psychologiem i psychoterapeutką w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłam Krakowskie Centrum Psychodynamiczne – specjalistyczną 4 – letnią szkołę psychoterapii, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem absolwentką psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ponadto ukończyłam I poziom Szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd).
W trosce o jakość mojej pracy poddaję ją superwizji u certyfikowanych superwizorów. Bezwzględnie przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Dbam o rozwój wiedzy i umiejętności regularnie uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach oraz spotkaniach oddziałów PTPPd.
Mam także doświadczenie w organizacji licznych konferencji naukowych oraz redakcji publikacji naukowych z dziedziny psychologii klinicznej.
W gabinecie dbam o atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku. Uwzględniam indywidualny styl funkcjonowania psychicznego pacjenta i dostosowuję typ interwencji terapeutycznej do rodzaju trudności, z którymi się zgłosił. Relacja terapeutyczna zbudowana na tych wartościach jest solidną podstawą, na której dokonuje się proces zmiany. Jestem osobą otwartą i nieustannie zaciekawioną drugim człowiekiem.
Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz podyplomowe studia na kierunku Praktyczna Diagnoza Psychologiczna na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Zakończyłam 4 – letnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach.
Swoje doświadczenie zdobywałam w Domu Pomocy Społecznej, Stowarzyszeniu Aniołów Stróżów, Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Fundacji „Po Skrzydła” oraz Oddziale psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej.
Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapie indywidualne osób dorosłych oraz starszej młodzieży. W procesie terapeutycznym stawiam na autentyczność, równość, wzajemny szacunek i zaufanie. Staram się pomóc w polepszeniu jakości życia, wspierając, akceptując oraz dając narzędzia które przybliżają moich pacjentów z każdym dniem do określonego celu.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Obecnie w trakcie 4-letnich studiów podyplomowych psychoterapii poznawczo-behawioralnej Uniwersytetu SWPS, rekomendowanych przez PTTPB.
Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam podczas staży w Oddziale Klinicznym Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego w Centrum Pediatrii oraz w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu, jak również pełniąc funkcję psychologa w Centrum Zdrowia Psychicznego.
Obecnie pracuję w Dziennym Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego w Centrum Pediatrii oraz prowadząc terapię indywidualną głównie dla młodzieży i osób dorosłych.
Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach.
Do pracy z drugim człowiekiem podchodzę z zaangażowaniem, zrozumieniem i empatią. Zawsze staram się budować bezpieczną relację z drugą osobą.
Jestem socjoterapeutą oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.
Największym zaszczytem jest dla mnie zaproszenie w intymny, wewnętrzny świat drugiego człowieka. Największą pasją – jego odkrywanie. A najcudowniejszym doświadczeniem – jego uzdrawianie.
Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Stale poszerzam umiejętności i perspektywę terapeuty, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
Jestem absolwentką psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu Psychologicznego Doradztwa Zawodowego i Personalnego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Moja praca terapeutyczna jest ściśle związana z nurtem systemowym, który zgłębiałam kończąc Kurs Podstawowy oraz Zaawansowany Terapii Systemowej przy WTTS w Poznaniu. Dodatkowo, w 2022 r. ukończyłam także Terapię Systemową Dzieci i Młodzieży. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Przez wiele lat pracowałam głównie z ludźmi dorosłymi (między innymi w poradni zdrowia psychicznego oraz w szpitalu). Od kilku lat pracuję także z dziećmi i młodzieżą, pełniąc rolę psychologa szkolnego i doradcy zawodowego. Jednocześnie wiedzę i doświadczenie w psychoterapii systemowe zdobywałam pracując w prywatnym gabinecie.
Nurt terapeutyczny, w którym pracuję, pozwala mi spojrzeć na każdą osobę, jako na indywidualność, ale i jednocześnie część jakiejś grupy – systemu (np. rodziny, przyjaciół, klasy szkolnej, zespołu w pracy). W ten sposób, wraz z klientem przyglądamy się jego trudnościom z wielu różnych perspektyw, co z czasem pozwala mu na odkrycie, jak sobie z nimi poradzić. Moja praca terapeutyczna opiera się w szczególności na zasobach – mocnych stronach, wartościach czy umiejętnościach klienta – które stanowią dla niego bazę do poradzenia sobie z przeciwnościami losu.
Aktualnie pracuję głównie z młodzieżą powyżej 13 roku życia oraz z dorosłymi. Oferuję pracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i terapię par.
Czym staram się kierować w mojej pracy? Empatią, poczuciem bezpieczeństwa, wsłuchaniem się w drugiego człowieka, ale także wiedzą oraz doświadczeniem zaczerpniętym z wieloletniej pracy terapeutycznej.