Zespół SELF

Katarzyna Batugowska

Katarzyna Batugowska
Właściciel SELF
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Konsultacje oraz psychoterapia osób dorosłych
Umów się! +48 786 188 803

Katarzyna Batugowska – ZnanyLekarz.pl

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Certyfikat psychoterapeuty uzyskałam realizując czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych, Oddziale psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz ośrodkach terapeutycznych i oświatowych. W trosce o jakość mojej pracy poddaję się regularnej superwizji oraz z dużą ciekawością poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach różnych szkół terapeutycznych.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

 

W ramach mojego gabinetu psychoterapii Self zajmuję się diagnozą i pomocą psychologiczną dla osób dorosłych. W pracy terapeutycznej szczególnie bliska jest mi psychoterapia poznawczo-behawioralna, jednak staram się dobierać sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta, koncentrując szczególną uwagę na zgłaszanych potrzebach. Szczególną uwagę poświęcam budowaniu relacji terapeutycznej opartej na wzajemnym zaufaniu, szacunku i wspólnym realizowaniu ustalonych celów.

 

Wierzę, że dobrze ukształtowana relacja daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa oraz chęć zaangażowania się w swój proces psychoterapeutyczny.

Zespół SELF

Katarzyna Kozub

Katarzyna Kozub
Socjolog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia osób dorosłych
Umów się! +48 784 019 696

Jestem socjologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. W trosce o jakość, swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.

 

Jestem w trakcie certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, terapią par, młodzieży i dzieci.

 

W mojej pracy psychoterapeutycznej szczególnie istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Decyzja o podjęciu psychoterapii świadczy o gotowości do wprowadzenia zmian w życiu, mających na celu poprawę funkcjonowania, poprawę jakości tworzonych relacji, zmianę tego, co nas ogranicza a służy naszemu rozwojowi.

 

Współpracuję także z Centrum Zdrowia Psychicznego. Jeśli zmagasz się z depresją, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi, natrętnymi myślami, niską samooceną, brakiem motywacji lub chęcią zrozumienia siebie i pokonania tego, co Cię ogranicza, zapraszam do kontaktu.

 

„Zrób krok a pojawi się droga”.

Zespół SELF

Wojciech Okoń

Wojciech Okoń
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży i osób dorosłych oraz psychoterapia par i rodzin + wspomaganie kompetencji rodzicielskich
Umów się! +48 728 479 710

Wojciech Okoń – ZnanyLekarz.pl

Dawno temu wybierając psychologię, jako kierunek studiów kierowałem się myślą , że chcę pomagać ludziom i robić to w najlepszy możliwy sposób. Gdyż uważam, że w każdym z nas niezależnie od problemu, z którym się aktualnie mierzy posiada zasoby i umiejętności, aby sobie z nim poradzić i zmienić jakość swojego życia.

 

Aby to osiągnąć szkoliłem się i nadal szkolę mając ciągle z tyłu głowy, myśl, która brzmi: „czego się jeszcze mogę nauczyć, dowiedzieć, aby być jeszcze bardziej skuteczny”.

 

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Obecnie jestem uczestnikiem Akredytowanego Kursu Psychoterapii (w trakcie uzyskiwania certyfikatu PTP) w podejściu systemowo – ericksonowskim. Jestem również trenerem Treningu Zastępowania Agresji, mediatorem.

Posiadam liczne doświadczenie w pracy z klientem zarówno dorosłym, jak i młodzieżą, Pracuję również z parami i całymi rodzinami.

 

„Rozwój oznacza zmianę, a zmiana łączy się z ryzykiem, wkroczeniem, ze znanego w nieznane” ~ Paul Young.

Zespół SELF

Roksana Obcowska

Roksana Obcowska
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych
Umów się! +48 577 900 447

Jestem psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym, w procesie certyfikacji. Ukończyłam 4 letnie szkolenie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studia magisterskie, na kierunku psychologia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Posiadam również dyplom w zakresie Psychologii Transportu na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobyłam podczas licznych wolontariatów i staży, m.in. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowie Górniczej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gliwicach, Centrum Psychiatrii w Katowicach. Przez okres 4 lat byłam głównym terapeutą prowadzącym terapię grupową dla osób z zaburzeniami afektywnymi (m. in. Choroba afektywna dwubiegunowa, depresja, zaburzenia depresyjno – lękowe, zaburzenia adaptacyjne ) w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym. Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, gdzie zajmuję się diagnozą oraz terapią indywidualną.

 

W ramach gabinetu psychoterapii Self zajmuję się diagnozą oraz pomocą psychologiczną dla osób dorosłych oraz dzieci i nastolatków w wieku szkolnym.

 

W swojej pracy staram się być zaangażowana i otwarta na drugiego człowieka. Próbuję dostosować swój warsztat terapeutyczny do indywidualnych potrzeb klienta. Ze względu na doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia depresyjne oraz lękowe, dzieci z chorobą Zespołu Aspergera, zaburzenia zachowania, jak również zaburzenia emocjonalne.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego i doświadczonego superwizora – dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej ( PTTPB).

Zespół SELF

Karolina Wierzbicka

Karolina Wierzbicka
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia dzieci i młodzieży
Umów się! +48 504 608 644

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym, w procesie certyfikacji. W trakcie studiów odbywałam praktyki w Hospicjum im. Jana Pawła II w Katowicach, w Schronisku i zakładzie karnym dla nieletnich w Pszczynie, w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci i Młodzieży oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w grupie dla osób z zaburzeniami afektywnymi w Centrum Zdrowia Psychicznego.

 

Doświadczenie zawodowe stale zdobywam pracując jako terapeuta w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuję się diagnozą, terapią indywidualną oraz realizacją programu Wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.

 

Uważam, że w pracy psychologa najważniejsza jest otwartość na pacjenta i podążanie za jego potrzebami. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi, zaburzeniami zachowania, emocji, zaburzeniami afektywnymi i lękowymi. Pracuję również z osobami dorosłymi.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zespół SELF

Estera Jaworska

Estera Jaworska
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia dla osób dorosłych
Umów się! +48 509 404 058

Estera Jaworska – ZnanyLekarz.pl

Niezmiernie cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Uważam, że każdy z nas posiada zasoby pozwalające przezwyciężać trudności i pokonywać życiowe zakręty. Psychoterapia jest procesem sprzyjającym ich odkrywaniu, poznawaniu siebie, niosącym zmianę i akceptację. W pracy terapeutycznej szczególny nacisk kładę na budowanie relacji w poszanowaniu godności i indywidualności pacjenta, która sprzyja bezpiecznemu przechodzeniu przez proces zmiany i dążeniu do uzyskania równowagi zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.

 

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną oraz psychoterapeutą. Ukończyłam Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS oraz Uniwersytet Śląski. Obecnie jestem w trakcie drugiego etapu Studiów Podyplomowych w ramach Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej SWPS. Prowadzę terapię młodzieży i osób dorosłych potrzebujących wsparcia i zrozumienia, zmagających się z różnymi problemami natury emocjonalnej i społecznej, z zaburzeniami odżywiania, osobowości, nastroju, przeżywających trudności w relacjach z innymi, doświadczonych traumatycznymi wydarzeniami oraz będących w sytuacji kryzysu życiowego.

 

W swojej pracy zawodowej staram się dbać o ciągły rozwój umiejętności i wiedzy uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych, a moja praktyka podlega regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów CBT.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącej do European Association for Cognitive and Behavioural Therapies.

 

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Terapeuty Poznawczo – Behawioralnego.

 

„Przyjemność życia wiąże się z wysiłkiem, jakiego życie stale wymaga.” – Antoni Kępiński.

Zespół SELF

Anna Wilczek-Palacz

Anna Wilczek-Palacz
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia osób dorosłych, par i rodzin
Umów się! +48 663 226 076

Anna Wilczek-Palacz – ZnanyLekarz.pl

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej – specjalność psychologia kliniczna. Ukończyłam również czteroletnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Centrum Poradnictwa Specjalistycznego, Metodyki i Strategii Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach oraz w świetlicach środowiskowych. Prowadziłam również szkolenia i treningi. Zajmuję się osobami, które potrzebują wsparcia przy wprowadzaniu zmian w życiu bądź znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapią rodzinną oraz par.

 

W pracy terapeutycznej bazuję na założeniach podejścia systemowego, które szczególną uwagę poświęca relacjom i wzajemnym oddziaływaniom między członkami rodziny. Korzystam z teorii nurtu psychodynamicznego oraz behawioralno – poznawczego.

 

Chętnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Swój warsztat pracy poddaję superwizji. Najważniejsze dla mnie jest to, by spotkania terapeutyczne odbywały się z poszanowaniem wartości, w atmosferze zaufania oraz zrozumienia drugiego człowieka.

Zespół SELF

Katarzyna Woszczyna

Katarzyna Woszczyna
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia osób dorosłych + diagnoza neuropsychologiczna
Umów się! +48 510 693 409

Katarzyna Woszczyna – ZnanyLekarz.pl

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie szkolenia realizowanego przez Uniwersytet SWPS, zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

 

Swoje doświadczenie nieustannie pogłębiam w trakcie bezpośredniej pracy z pacjentem w Poradnii Zdrowia Psychicznego, Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Katowicach oraz Świetlicy Specjalistycznej MOPS. Odbyłam również liczne staże i praktyki, między innymi na Oddziale Kardiologii Inwazyjnej w szpitalu św. Rafała w Krakowie, jak i na Oddziale Psychiatrycznym w Częstochowie.

 

Posiadam certyfikat Nauczyciela Heroic Imagination Project – Projektu Bohaterskiej Wyobraźni prof. Philipa G. Zimbardo. Dużą wagę przywiązuję do podnoszenia własnych kompetencji i zdobywania nowych umiejętności poprzez udział w kursach, szkoleniach i wykładach.

 

Rozwój własny jest dla mnie niezwykle istotny, ponieważ wierzę, że dzięki niemu będę mogła być jeszcze bardziej skuteczna w swojej pracy terapeutycznej. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby. W gabinecie staram się tworzyć atmosferę zrozumienia, dającą poczucie bezpieczeństwa i ułatwiającą rozpoczynanie procesu zmiany.

 

W swojej pracy zajmuję się diagnozą pacjentów poprzez kwestionariusze psychologiczne i wywiad oraz psychoedukację. Świadczę również pomoc psychologiczną oraz prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Zespół SELF

Beata Łukasik

Beata Łukasik
Psycholog / Psychoterapeuta / Pedagog / Doktor nauk humanistycznych

Specjalizacja:

Psychoterapia osób dorosłych
Umów się! +48 797 809 844

Beata Łukasik – ZnanyLekarz.pl

Jestem doktorem nauk humanistycznych (pedagogika) oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Aktualnie realizuję dwustopniowe studia podyplomowe w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej SWPS.

 

Specjalizuję się w udzielaniu pomocy psychoterapeutycznej osobom dorosłym zmagającym się z problemami osobistymi m.in. w zakresie: doświadczanego lęku, niepokoju, utraty nadziei, trudnych relacji z bliskimi oraz innymi osobami, żałoby, wydarzeń traumatycznych. Szczególną uwagę zwracam na zbudowanie silnej i bezpiecznej relacji psychoterapeutycznej, która ułatwia klientowi osiągnięcie zamierzonych celów.

 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie, Hospicjum “Dar Serca” z siedzibą w Częstochowie oraz Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie (adiunkt).

 

W pracy zawodowej dbam o doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach oraz konferencjach naukowych, a moja praktyka poddawana jest superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącej do European Association for Cognitive and Behavioural Therapies.

Zespół SELF

Maria Badura

Maria Badura
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia rodzin, młodzieży oraz osób dorosłych
Umów się! +48 502 339 089

Jestem psychologiem, psychoterapeutką i trenerką szkoleń. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim, całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Zakład Terapii Rodzin przy Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz kurs trenerów szkoleń, prowadzony przez stowarzyszenie Meritum.

 

Moje przygotowanie zawodowe umożliwia mi pracę terapeutyczną w nurcie systemowym i psychodynamicznym oraz krótkoterminową pracę w formie konsultacji, które mogą stać się wstępem do innych form pomocy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich miejscach jak poradnia zdrowia psychicznego, Centrum Rehabilitacji Społecznej dla osób zaburzonych psychicznie oraz oddział psychiatrii i psychoterapii dzieci i młodzieży. Brałam również udział w licznych szkoleniach i stażach, obserwując i uczestnicząc w działaniach psychoterapii i pomocy psychologicznej, prowadzonej w różnych nurtach.

 

Pracuję głównie z osobami dorosłymi oraz starszymi nastolatkami. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par i rodzin – rozumianych bardzo szeroko. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Proces zdrowienia lub własnego rozwoju moich pacjentów rozumiem holistycznie, stąd też jestem otwarta na współpracę z innymi specjalistami.

Zespół SELF

Małgorzata Nierychlewska

Małgorzata Nierychlewska
Psycholog / Psychoterapeuta / Pedagog

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży i dorosłych
Umów się! +48 504 516 214

Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie procesu szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Zajmuję się psychoterapią młodzieży i dorosłych.

 

Swoją pracę głównie opieram na założeniach psychoterapii Gestalt. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach i w ośrodkach zdrowia psychicznego (poradnie, szpitale psychiatryczne).

 

Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w warsztatach i szkoleniach. Moja praca poddawana jest regularnej superwizji w celu zapewnienia klientowi lepszej opieki podczas jego procesu.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Zespół SELF

Patrycja Forfecka-Bąk

Patrycja Forfecka-Bąk
Psychoterapeuta osób dorosłych / Coach

Specjalizacja:

Psychoterapia dorosłych
Umów się! +48 503 127 870

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w procesie zdobywania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym, gdzie sporządzałam diagnozy psychometryczne, prowadziłam rozmowy wspierające z pacjentami oraz świadczyłam pomoc psychologiczną dla rodzin mieszkańców. Ponadto pracowałam w Centrum Zdrowia Psychicznego, w którym współprowadziłam grupy terapeutyczne dla osób z zaburzeniami psychotycznymi, dla osób z zaburzeniami afektywnymi cierpiących na depresje, depresję dwubiegunową, zaburzenia adaptacyjne oraz pacjentów będących w kryzysie psychologicznym. Pracuję przede wszystkim w nurcie psychodynamicznym łącząc go z elementami psychodramy, jednak w zależności od potrzeb pacjenta sięgam także do dorobku innych szkół
terapeutycznych.

 

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, aktualnie jestem uczestniczką kursu psychoterapii o orientacji psychodynamicznej w Śląskiej Szkole Psychoterapii. Moje dodatkowe kwalifikacje to szkolenie I stopnia z zakresu Psychodramy oraz certyfikat coach ACSTH Moją pracę poddaje regularnej superwizji.

Opinie o nas

100% satysfakcji
Skontaktuj się z nami >> +48 786 188 803