Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym (certyfikat numer 621) oraz absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Certyfikat psychoterapeuty uzyskałam realizując czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych, Oddziale psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz ośrodkach terapeutycznych i oświatowych. W trosce o jakość mojej pracy poddaję się regularnej superwizji oraz z dużą ciekawością poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach różnych szkół terapeutycznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
W ramach mojego gabinetu psychoterapii Self zajmuję się diagnozą i pomocą psychologiczną dla osób dorosłych. W pracy terapeutycznej szczególnie bliska jest mi psychoterapia poznawczo-behawioralna, jednak staram się dobierać sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Szczególną uwagę poświęcam budowaniu relacji terapeutycznej opartej na wzajemnym zaufaniu, szacunku i wspólnym realizowaniu ustalonych celów.
Wierzę, że dobrze ukształtowana relacja daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa oraz chęć zaangażowania się w swój proces psychoterapeutyczny.
Jestem socjologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. W trosce o jakość, swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.
Jestem w trakcie certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, terapią par, młodzieży i dzieci.
W mojej pracy psychoterapeutycznej szczególnie istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Decyzja o podjęciu psychoterapii świadczy o gotowości do wprowadzenia zmian w życiu, mających na celu poprawę funkcjonowania, poprawę jakości tworzonych relacji, zmianę tego, co nas ogranicza a służy naszemu rozwojowi.
Współpracuję także z Centrum Zdrowia Psychicznego. Jeśli zmagasz się z depresją, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi, natrętnymi myślami, niską samooceną, brakiem motywacji lub chęcią zrozumienia siebie i pokonania tego, co Cię ogranicza, zapraszam do kontaktu.
„Zrób krok a pojawi się droga”.
Dawno temu wybierając psychologię, jako kierunek studiów kierowałem się myślą , że chcę pomagać ludziom i robić to w najlepszy możliwy sposób. Gdyż uważam, że w każdym z nas niezależnie od problemu, z którym się aktualnie mierzy posiada zasoby i umiejętności, aby sobie z nim poradzić i zmienić jakość swojego życia.
Aby to osiągnąć szkoliłem się i nadal szkolę mając ciągle z tyłu głowy, myśl, która brzmi: „czego się jeszcze mogę nauczyć, dowiedzieć, aby być jeszcze bardziej skuteczny”.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Obecnie jestem uczestnikiem Akredytowanego Kursu Psychoterapii (w trakcie uzyskiwania certyfikatu PTP) w podejściu systemowo – ericksonowskim. Jestem również trenerem Treningu Zastępowania Agresji, mediatorem.
Posiadam liczne doświadczenie w pracy z klientem zarówno dorosłym, jak i młodzieżą, Pracuję również z parami i całymi rodzinami.
„Rozwój oznacza zmianę, a zmiana łączy się z ryzykiem, wkroczeniem, ze znanego w nieznane” ~ Paul Young.
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat numer 774). Ukończyłam 4 letnie szkolenie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studia magisterskie, na kierunku psychologia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Posiadam również dyplom w zakresie Psychologii Transportu na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobyłam podczas licznych wolontariatów i staży, m.in. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowie Górniczej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gliwicach, Centrum Psychiatrii w Katowicach. Przez okres 4 lat byłam głównym terapeutą prowadzącym terapię grupową dla osób z zaburzeniami afektywnymi (m. in. Choroba afektywna dwubiegunowa, depresja, zaburzenia depresyjno – lękowe, zaburzenia adaptacyjne ) w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym. Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, gdzie zajmuję się diagnozą oraz terapią indywidualną.
W ramach gabinetu psychoterapii Self zajmuję się diagnozą oraz pomocą psychologiczną dla osób dorosłych oraz dzieci i nastolatków w wieku szkolnym.
W swojej pracy staram się być zaangażowana i otwarta na drugiego człowieka. Próbuję dostosować swój warsztat terapeutyczny do indywidualnych potrzeb klienta. Ze względu na doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia depresyjne oraz lękowe, dzieci z chorobą Zespołu Aspergera, zaburzenia zachowania, jak również zaburzenia emocjonalne.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego i doświadczonego superwizora – dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej ( PTTPB).
Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym, w procesie certyfikacji. W trakcie studiów odbywałam praktyki w Hospicjum im. Jana Pawła II w Katowicach, w Schronisku i zakładzie karnym dla nieletnich w Pszczynie, w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci i Młodzieży oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w grupie dla osób z zaburzeniami afektywnymi w Centrum Zdrowia Psychicznego.
Doświadczenie zawodowe stale zdobywam pracując jako terapeuta w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuję się diagnozą, terapią indywidualną oraz realizacją programu Wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
Uważam, że w pracy psychologa najważniejsza jest otwartość na pacjenta i podążanie za jego potrzebami. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi, zaburzeniami zachowania, emocji, zaburzeniami afektywnymi i lękowymi. Pracuję również z osobami dorosłymi.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Niezmiernie cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Uważam, że każdy z nas posiada zasoby pozwalające przezwyciężać trudności i pokonywać życiowe zakręty. Psychoterapia jest procesem sprzyjającym ich odkrywaniu, poznawaniu siebie, niosącym zmianę i akceptację. W pracy terapeutycznej szczególny nacisk kładę na budowanie relacji w poszanowaniu godności i indywidualności pacjenta, która sprzyja bezpiecznemu przechodzeniu przez proces zmiany i dążeniu do uzyskania równowagi zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej.
Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym (certyfikat numer: 966). Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczno społeczny SWPS oraz Uniwersytet Śląski. Prowadzę terapię młodzieży i osób dorosłych potrzebujących wsparcia i zrozumienia, zmagających się z różnymi problemami natury emocjonalnej i społecznej, z zaburzeniami odżywiania, osobowości, nastroju, przeżywających trudności w relacjach z innymi, doświadczonych traumatycznymi wydarzeniami oraz będących w sytuacji kryzysu życiowego.
W swojej pracy zawodowej staram się dbać o ciągły rozwój umiejętności i wiedzy uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych, a moja praktyka podlega regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów CBT.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącej do European Association for Cognitive and Behavioural Therapies.
Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Terapeuty Poznawczo – Behawioralnego.
„Przyjemność życia wiąże się z wysiłkiem, jakiego życie stale wymaga.” – Antoni Kępiński.
Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej – specjalność psychologia kliniczna. Ukończyłam również czteroletnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Centrum Poradnictwa Specjalistycznego, Metodyki i Strategii Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach oraz w świetlicach środowiskowych. Prowadziłam również szkolenia i treningi. Zajmuję się osobami, które potrzebują wsparcia przy wprowadzaniu zmian w życiu bądź znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapią rodzinną oraz par.
W pracy terapeutycznej bazuję na założeniach podejścia systemowego, które szczególną uwagę poświęca relacjom i wzajemnym oddziaływaniom między członkami rodziny. Korzystam z teorii nurtu psychodynamicznego oraz behawioralno – poznawczego.
Chętnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Swój warsztat pracy poddaję superwizji. Najważniejsze dla mnie jest to, by spotkania terapeutyczne odbywały się z poszanowaniem wartości, w atmosferze zaufania oraz zrozumienia drugiego człowieka.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikowanego szkolenia o orientacji psychodynamicznej w Śląskiej Szkole Psychoterapii atestowanej przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Od początku mojej kariery zawodowej pracuję z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, adaptacyjnymi, schizoafektywnymi, zaburzeniami osobowości. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w poradniach zdrowia psychicznego oraz w Oddziale Psychiatrycznym w Nowym Szpitalu w Olkuszu, gdzie prowadziłam terapię indywidualną oraz wspomagałam lekarzy psychiatrów w diagnozie pacjentów. Prowadziłam wsparcie psychologiczne dla podopiecznych oraz ich rodzin w Dziennym Ośrodku Wsparcia Osób z chorobą Picka, Huntingtona, Parkinsona, Środowiskowym Domu Samopomocy, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Aktualnie zdobywam również doświadczenie w terapii dziecka i rodzin.
Pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym łącząc go z elementami psychodramy. Oprócz udziału w szkoleniu z psychoterapii o orientacji psychodynamicznej w Śląskiej Szkole Psychoterapii jestem również w trakcie szkolenia I stopnia z psychodramy.
W swojej pracy dostosowuję posiadaną wiedzę i doświadczenie do potrzeb pacjentów.
Jestem doktorem nauk humanistycznych (pedagogika) oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Aktualnie realizuję dwustopniowe studia podyplomowe w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej SWPS.
Specjalizuję się w udzielaniu pomocy psychoterapeutycznej osobom dorosłym zmagającym się z problemami osobistymi m.in. w zakresie: doświadczanego lęku, niepokoju, utraty nadziei, trudnych relacji z bliskimi oraz innymi osobami, żałoby, wydarzeń traumatycznych. Szczególną uwagę zwracam na zbudowanie silnej i bezpiecznej relacji psychoterapeutycznej, która ułatwia klientowi osiągnięcie zamierzonych celów.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie, Hospicjum “Dar Serca” z siedzibą w Częstochowie oraz Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie (adiunkt).
W pracy zawodowej dbam o doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach oraz konferencjach naukowych, a moja praktyka poddawana jest superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącej do European Association for Cognitive and Behavioural Therapies.
Jestem psychologiem, psychoterapeutką i trenerką szkoleń. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim, całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Zakład Terapii Rodzin przy Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz kurs trenerów szkoleń, prowadzony przez stowarzyszenie Meritum.
Moje przygotowanie zawodowe umożliwia mi pracę terapeutyczną w nurcie systemowym i psychodynamicznym oraz krótkoterminową pracę w formie konsultacji, które mogą stać się wstępem do innych form pomocy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich miejscach jak poradnia zdrowia psychicznego, Centrum Rehabilitacji Społecznej dla osób zaburzonych psychicznie oraz oddział psychiatrii i psychoterapii dzieci i młodzieży. Brałam również udział w licznych szkoleniach i stażach, obserwując i uczestnicząc w działaniach psychoterapii i pomocy psychologicznej, prowadzonej w różnych nurtach.
Pracuję głównie z osobami dorosłymi oraz starszymi nastolatkami. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par i rodzin – rozumianych bardzo szeroko. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Proces zdrowienia lub własnego rozwoju moich pacjentów rozumiem holistycznie, stąd też jestem otwarta na współpracę z innymi specjalistami.
Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie procesu szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Zajmuję się psychoterapią młodzieży i dorosłych.
Swoją pracę głównie opieram na założeniach psychoterapii Gestalt. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach i w ośrodkach zdrowia psychicznego (poradnie, szpitale psychiatryczne).
Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w warsztatach i szkoleniach. Moja praca poddawana jest regularnej superwizji w celu zapewnienia klientowi lepszej opieki podczas jego procesu.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym w trakcie szkolenia. Kończę czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Najwięcej satysfakcji daje mi praca z dziećmi, doświadczenie w tym zakresie zdobywałam podczas pracy w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych, jak również podczas współpracy z dziećmi przebywającymi w pieczy zastępczej. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi na sesjach indywidualnych oraz rodzinnych.
Na co dzień, dzięki swojej wiedzy, pomagam rozwiązywać trudności życiowe i uczę skutecznej komunikacji. Wspieram rozwój osobisty na różne sposoby. Jestem również certyfikowaną trenerką Mindfulness.
Pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji grupowej pod okiem certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego pracujących w nurcie systemowym.
Jestem psychologiem i psychoterapeutką w nurcie psychodynamicznym. Obecnie w trakcie uzyskiwania dyplomu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – specjalistycznej 4-letniej szkole psychoterapii, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psychologię ze specjalnością kliniczną ukończyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ponadto ukończyłam I poziom Szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd).
W trosce o jakość mojej pracy poddaję ją superwizji u certyfikowanych superwizorów. Bezwzględnie przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Dbam o rozwój wiedzy i umiejętności regularnie uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach oraz spotkaniach oddziałów PTPPd.
Mam także doświadczenie w organizacji licznych konferencji naukowych oraz redakcji publikacji naukowych z dziedziny psychologii klinicznej.
W gabinecie dbam o atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku. Uwzględniam indywidualny styl funkcjonowania psychicznego pacjenta i dostosowuję typ interwencji terapeutycznej do rodzaju trudności, z którymi się zgłosił. Relacja terapeutyczna zbudowana na tych wartościach jest solidną podstawą, na której dokonuje się proces zmiany. Jestem osobą otwartą i nieustannie zaciekawioną drugim człowiekiem.
Jestem psychologiem ze specjalizacją kliniczną, coachem i mediatorem rodzinnym oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie systemowo-ericksonowskim w Katowickim Instytucie Psychoterapii.
Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Jestem psychoterapeutą w trakcie 4-letniego Kursu Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Krakowie.
Ukończyłam również psychologię ogólną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale psychiatrii w Nowym Szpitalu, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Szkole Podstawowej. Od kilku lat zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz terapią indywidualną i grupową. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Nieustannie poszerzam wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
W kontakcie z Pacjentem szczególnie ważne jest dla mnie zbudowanie bezpiecznej relacji, opartej na zaufaniu i autentyczności komunikacji. Ludzie, z którymi pracuję, opisują mnie jako osobę, która wyróżnia się ogromną dozą empatii.
Przestrzegam zasad zawartych w kodeksie etycznym psychologa i psychoterapeuty. Dbam o komfort Pacjenta, poszanowanie jego godności i wolności wyboru.