Zespół SELF

Katarzyna Batugowska-Giemza

Katarzyna Batugowska-Giemza
Właściciel SELF
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Konsultacje oraz psychoterapia osób dorosłych
Umów się! +48 786 188 803

Katarzyna Batugowska – ZnanyLekarz.pl

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym (certyfikat numer 621) oraz absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Certyfikat psychoterapeuty uzyskałam realizując czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach na Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych, Oddziale psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz ośrodkach terapeutycznych i oświatowych. W trosce o jakość mojej pracy poddaję się regularnej superwizji oraz z dużą ciekawością poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach różnych szkół terapeutycznych.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

 

W ramach mojego gabinetu psychoterapii Self zajmuję się diagnozą i pomocą psychologiczną dla osób dorosłych. W pracy terapeutycznej szczególnie bliska jest mi psychoterapia poznawczo-behawioralna, jednak staram się dobierać sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Szczególną uwagę poświęcam budowaniu relacji terapeutycznej opartej na wzajemnym zaufaniu, szacunku i wspólnym realizowaniu ustalonych celów.

 

Wierzę, że dobrze ukształtowana relacja daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa oraz chęć zaangażowania się w swój proces psychoterapeutyczny.

Zespół SELF

Katarzyna Kozub

Katarzyna Kozub
Socjolog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia osób dorosłych
Umów się! +48 784 019 696

Jestem socjologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. W trosce o jakość, swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.

 

Jestem w trakcie certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, terapią par, młodzieży i dzieci.

 

W mojej pracy psychoterapeutycznej szczególnie istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Decyzja o podjęciu psychoterapii świadczy o gotowości do wprowadzenia zmian w życiu, mających na celu poprawę funkcjonowania, poprawę jakości tworzonych relacji, zmianę tego, co nas ogranicza a służy naszemu rozwojowi.

 

Współpracuję także z Centrum Zdrowia Psychicznego. Jeśli zmagasz się z depresją, lękiem, trudnościami w relacjach z innymi, natrętnymi myślami, niską samooceną, brakiem motywacji lub chęcią zrozumienia siebie i pokonania tego, co Cię ogranicza, zapraszam do kontaktu.

 

„Zrób krok a pojawi się droga”.

Zespół SELF

Wojciech Okoń

Wojciech Okoń
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży i osób dorosłych oraz psychoterapia par i rodzin + wspomaganie kompetencji rodzicielskich
Umów się! +48 728 479 710

Wojciech Okoń – ZnanyLekarz.pl

Dawno temu wybierając psychologię, jako kierunek studiów kierowałem się myślą , że chcę pomagać ludziom i robić to w najlepszy możliwy sposób. Gdyż uważam, że w każdym z nas niezależnie od problemu, z którym się aktualnie mierzy posiada zasoby i umiejętności, aby sobie z nim poradzić i zmienić jakość swojego życia.

 

Aby to osiągnąć szkoliłem się i nadal szkolę mając ciągle z tyłu głowy, myśl, która brzmi: „czego się jeszcze mogę nauczyć, dowiedzieć, aby być jeszcze bardziej skuteczny”.

 

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Obecnie jestem uczestnikiem Akredytowanego Kursu Psychoterapii (w trakcie uzyskiwania certyfikatu PTP) w podejściu systemowo – ericksonowskim. Jestem również trenerem Treningu Zastępowania Agresji, mediatorem.

Posiadam liczne doświadczenie w pracy z klientem zarówno dorosłym, jak i młodzieżą, Pracuję również z parami i całymi rodzinami.

 

„Rozwój oznacza zmianę, a zmiana łączy się z ryzykiem, wkroczeniem, ze znanego w nieznane” ~ Paul Young.

Zespół SELF

Roksana Obcowska

Roksana Obcowska
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych
Umów się! +48 577 900 447

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat numer 774). Ukończyłam 4 letnie szkolenie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studia magisterskie, na kierunku psychologia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Posiadam również dyplom w zakresie Psychologii Transportu na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobyłam podczas licznych wolontariatów i staży, m.in. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowie Górniczej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gliwicach, Centrum Psychiatrii w Katowicach. Przez okres 4 lat byłam głównym terapeutą prowadzącym terapię grupową dla osób z zaburzeniami afektywnymi (m. in. Choroba afektywna dwubiegunowa, depresja, zaburzenia depresyjno – lękowe, zaburzenia adaptacyjne ) w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym. Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, gdzie zajmuję się diagnozą oraz terapią indywidualną.

 

W ramach gabinetu psychoterapii Self zajmuję się diagnozą oraz pomocą psychologiczną dla osób dorosłych oraz dzieci i nastolatków w wieku szkolnym.

 

W swojej pracy staram się być zaangażowana i otwarta na drugiego człowieka. Próbuję dostosować swój warsztat terapeutyczny do indywidualnych potrzeb klienta. Ze względu na doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia depresyjne oraz lękowe, dzieci z chorobą Zespołu Aspergera, zaburzenia zachowania, jak również zaburzenia emocjonalne.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego i doświadczonego superwizora – dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej ( PTTPB).

Zespół SELF

Karolina Wierzbicka

Karolina Wierzbicka
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia dzieci i młodzieży
Umów się! +48 504 608 644

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym, w procesie certyfikacji. W trakcie studiów odbywałam praktyki w Hospicjum im. Jana Pawła II w Katowicach, w Schronisku i zakładzie karnym dla nieletnich w Pszczynie, w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci i Młodzieży oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w grupie dla osób z zaburzeniami afektywnymi w Centrum Zdrowia Psychicznego.

 

Doświadczenie zawodowe stale zdobywam pracując jako terapeuta w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuję się diagnozą, terapią indywidualną oraz realizacją programu Wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.

 

Uważam, że w pracy psychologa najważniejsza jest otwartość na pacjenta i podążanie za jego potrzebami. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi, zaburzeniami zachowania, emocji, zaburzeniami afektywnymi i lękowymi. Pracuję również z osobami dorosłymi.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zespół SELF

Anna Wilczek-Palacz

Anna Wilczek-Palacz
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia osób dorosłych, par i rodzin
Umów się! +48 663 226 076

Anna Wilczek-Palacz – ZnanyLekarz.pl

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej – specjalność psychologia kliniczna. Ukończyłam również czteroletnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Centrum Poradnictwa Specjalistycznego, Metodyki i Strategii Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach oraz w świetlicach środowiskowych. Prowadziłam również szkolenia i treningi. Zajmuję się osobami, które potrzebują wsparcia przy wprowadzaniu zmian w życiu bądź znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapią rodzinną oraz par.

 

W pracy terapeutycznej bazuję na założeniach podejścia systemowego, które szczególną uwagę poświęca relacjom i wzajemnym oddziaływaniom między członkami rodziny. Korzystam z teorii nurtu psychodynamicznego oraz behawioralno – poznawczego.

 

Chętnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Swój warsztat pracy poddaję superwizji. Najważniejsze dla mnie jest to, by spotkania terapeutyczne odbywały się z poszanowaniem wartości, w atmosferze zaufania oraz zrozumienia drugiego człowieka.

Zespół SELF

Aleksandra Lorek

Aleksandra Lorek
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży i osób dorosłych
Umów się! +48 880 229 400

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikowanego szkolenia o orientacji psychodynamicznej w Śląskiej Szkole Psychoterapii atestowanej przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Od początku mojej kariery zawodowej pracuję z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, adaptacyjnymi, schizoafektywnymi, zaburzeniami osobowości. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w poradniach zdrowia psychicznego oraz w Oddziale Psychiatrycznym w Nowym Szpitalu w Olkuszu, gdzie prowadziłam terapię indywidualną oraz wspomagałam lekarzy psychiatrów w diagnozie pacjentów. Prowadziłam wsparcie psychologiczne dla podopiecznych oraz ich rodzin  w Dziennym Ośrodku Wsparcia Osób z chorobą Picka, Huntingtona, Parkinsona, Środowiskowym Domu Samopomocy, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Aktualnie zdobywam również doświadczenie w terapii dziecka i rodzin.

 

Pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym łącząc go z elementami psychodramy. Oprócz udziału w szkoleniu z psychoterapii o orientacji psychodynamicznej w Śląskiej Szkole Psychoterapii jestem również w trakcie szkolenia I stopnia z psychodramy.

 

W swojej pracy dostosowuję posiadaną wiedzę i doświadczenie do potrzeb pacjentów.

Zespół SELF

Maja Badura

Maja Badura
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia rodzin, młodzieży oraz osób dorosłych
Umów się! +48 502 339 089

Jestem psychologiem, psychoterapeutką i trenerką szkoleń. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim, całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Zakład Terapii Rodzin przy Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz kurs trenerów szkoleń, prowadzony przez stowarzyszenie Meritum.

 

Moje przygotowanie zawodowe umożliwia mi pracę terapeutyczną w nurcie systemowym i psychodynamicznym oraz krótkoterminową pracę w formie konsultacji, które mogą stać się wstępem do innych form pomocy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich miejscach jak poradnia zdrowia psychicznego, Centrum Rehabilitacji Społecznej dla osób zaburzonych psychicznie oraz oddział psychiatrii i psychoterapii dzieci i młodzieży. Brałam również udział w licznych szkoleniach i stażach, obserwując i uczestnicząc w działaniach psychoterapii i pomocy psychologicznej, prowadzonej w różnych nurtach.

 

Pracuję głównie z osobami dorosłymi oraz starszymi nastolatkami. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par i rodzin – rozumianych bardzo szeroko. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Proces zdrowienia lub własnego rozwoju moich pacjentów rozumiem holistycznie, stąd też jestem otwarta na współpracę z innymi specjalistami.

Zespół SELF

Małgorzata Nierychlewska

Małgorzata Nierychlewska
Psycholog / Psychoterapeuta / Pedagog

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży i osób dorosłych
Umów się! +48 504 516 214

Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie procesu szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Zajmuję się psychoterapią młodzieży i dorosłych.

 

Swoją pracę głównie opieram na założeniach psychoterapii Gestalt. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach i w ośrodkach zdrowia psychicznego (poradnie, szpitale psychiatryczne).

 

Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w warsztatach i szkoleniach. Moja praca poddawana jest regularnej superwizji w celu zapewnienia klientowi lepszej opieki podczas jego procesu.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Zespół SELF

Monika Sokołowska

Monika Sokołowska
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

psychoterapia młodzieży, osób dorosłych oraz par
Umów się! +48 600 066 955

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w nurcie psychodynamicznym. Obecnie w trakcie uzyskiwania dyplomu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – specjalistycznej 4-letniej szkole psychoterapii, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psychologię ze specjalnością kliniczną ukończyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ponadto ukończyłam I poziom Szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd).

 

W trosce o jakość mojej pracy poddaję ją superwizji u certyfikowanych superwizorów. Bezwzględnie przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Dbam o rozwój wiedzy i umiejętności regularnie uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach oraz spotkaniach oddziałów PTPPd.

 

Mam także doświadczenie w organizacji licznych konferencji naukowych oraz redakcji publikacji naukowych z dziedziny psychologii klinicznej.

 

W gabinecie dbam o atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku. Uwzględniam indywidualny styl funkcjonowania psychicznego pacjenta i dostosowuję typ interwencji terapeutycznej do rodzaju trudności, z którymi się zgłosił. Relacja terapeutyczna zbudowana na tych wartościach jest solidną podstawą, na której dokonuje się proces zmiany. Jestem osobą otwartą i nieustannie zaciekawioną drugim człowiekiem.

Zespół SELF

Weronika Wojtas

Weronika Wojtas
Psycholog / Psychoterapeuta / Coach, Mediator rodzinny

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży i osób dorosłych
Umów się! +48 505 946 740

Jestem psychologiem ze specjalizacją kliniczną, coachem i mediatorem rodzinnym oraz  psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie systemowo-ericksonowskim w Katowickim Instytucie Psychoterapii.

 

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, które zdobyłam pracując w centrum zdrowia psychicznego w Katowicach. Metody pracy dostosowuję do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Uważam, że w „podróży” jaką jest psychoterapia, bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa, którego podstawą jest dobrze zbudowana relacja terapeutyczna. Swoją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w wartościowych szkoleniach i kursach, a także wczytując się w literaturę.

 

Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego psychologa.
Zespół SELF

Katarzyna Pogan

Katarzyna Pogan
Psycholog / Psychoterapeuta / Pedagog

Specjalizacja:

Psychoterapia osób dorosłych, par i rodzin
Umów się! +48 693 364 807

Jestem psychoterapeutą w trakcie 4-letniego Kursu Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Krakowie.

 

Ukończyłam również psychologię ogólną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale psychiatrii w Nowym Szpitalu, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Szkole Podstawowej. Od kilku lat zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz terapią indywidualną i grupową. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Nieustannie poszerzam wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

 

W kontakcie z Pacjentem szczególnie ważne jest dla mnie zbudowanie bezpiecznej relacji, opartej na zaufaniu i autentyczności komunikacji. Ludzie, z którymi pracuję, opisują mnie jako osobę, która wyróżnia się ogromną dozą empatii.

 

Przestrzegam zasad zawartych w kodeksie etycznym psychologa i psychoterapeuty. Dbam o komfort Pacjenta, poszanowanie jego godności i wolności wyboru.

Zespół SELF

Dominika Buczkowska

Dominika Buczkowska
Psycholog / Psychoterapeuta

Specjalizacja:

Psychoterapia osób dorosłych oraz młodzieży
Umów się! +48 728 955 960

Jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Studia na kierunku Psychologia ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Ukończyłam także podyplomowe studia na kierunku Praktyczna Diagnoza Psychologiczna. Obecnie zdobywam wykształcenie psychoterapeutyczne w ramach 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

 

Swoje doświadczenie zdobywałam w Domu Pomocy Społecznej, Stowarzyszeniu Aniołów Stróżów, Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz Fundacji „Po Skrzydła”. Bardzo ważny jest dla mnie aspekt społeczny w mojej pracy.

 

Dotychczas prowadziłam liczne treningi poznawcze i aktywizacje seniorów aby zapobiegać ich wykluczeniu, pracowałam z dziećmi zagrożonymi demoralizacją, przestępczością i uzależnieniami aby zatrzymać ich na ścieżce rozwoju, działałam na rzecz osób i rodzin będących w stanie kryzysu, aby przywrócić ich równowagę życiową. Ponadto zajmowałam się doradztwem, poradnictwem, diagnozą, terapią i działaniami edukacyjnymi.

 

Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapie indywidualne osób dorosłych oraz młodzieży. W procesie terapeutycznym stawiam na autentyczność, równość, wzajemny szacunek i zaufanie. Staram się pomóc w polepszeniu jakości życia, wspierając, akceptując oraz dając narzędzia które przybliżają moich pacjentów z każdym dniem do określonego celu.

 

Zapraszam do podjęcia współpracy osoby, które chcą zmienić swoje dotychczasowe życie, szczególnie osoby którym sprawia trudność: rozpoznawanie i wyrażanie swoich emocji, nawiązywanie i utrzymywanie bliskich relacji,  które czują że ich życie nie daje im satysfakcji.

Zespół SELF

Aleksandra Moń-Zasucha

Aleksandra Moń
Psycholog / Psychoterapeuta / Interwent kryzysowy / Oligofrenopedagog

Specjalizacja:

Psychoterapia młodzieży i osób dorosłych
Umów się! +48 501 701 769

Jestem psychologiem – absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach o specjalizacji klinicznej oraz psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji w Ślaskiej Szkole Psychoterapii atestowanej przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję w nurcie psychodynamicznym wykorzystując elementy psychodramy. Ukończyłam również studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu oraz studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego oraz oligofrenopedagogiki w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie.

 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Centrum Diagnostyki i Terapii oraz placówkach terapeutycznych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz spektrum autyzmu. Poddaje swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych psychoterapeutów.

 

Preferuję holistyczne podejście do pacjenta. Uważam, że zbudowanie pozytywnej, opartej na zaufaniu relacji ze swoim psychoterapeutą to klucz do osiągnięcia terapeutycznego sukcesu.

Opinie o nas

100% satysfakcji
Skontaktuj się z nami >> +48 786 188 803